درباره ایستا

تبلیغات فروشگاهی

   بیگمان تا به حال به خرید رفته اید و بسیار پیش آمده است که در همان فروشگاه کالای خود را از میان محصولات مشابه انتخاب کردید. پژوهشهای انجام شده در این زمینه نشان می دهد که 66 درصد از تصمیمات خرید کالا در همان فروشگاه صورت می گیرد.

تبلیغات فروشگاهی روشی است که نقش آن راهنمایی خریدار در هنگام خرید می باشد. زمان خرید و گزینش نهایی کالا بی تردید مهمترین زمان برای تبلیغات است. این گونه از تبلیغات با رشد چشمگیری در حال تبدیل به یکی از مهمترین فعالیت های تبلیغاتی است به طور مثال هم اکنون در ایالت متحده 15 درصد از کل هزینه های تبلیغاتی  مربوط به تبلیغات فروشگاهی بوده است که پیش بینی می شود تا سال آینده به 20 درصد برسد. پرهزینه تر بودن سایر روشها نظیر تبلیغات تلویزیونی و رادیوئی از دلایل این رشد است اما شاید بتوان دلیل اصلی را در این جمله خلاصه کرد:

همه خریداران بیننده تلویزیون، شنونده رادیو و یا خواننده روزنامه نیستند، اما برای خرید همه ناگزیرند که به فروشگاه بروند.

استند تبلیغاتی و استند فروشگاهی در کنار پوستر آویز و هدایا از دسته محصولات تبلیغاتی فروشگاهی است که گذشته از اثر تبلیغاتی برای برخی از محصولات ضروری هست و نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

از نظر محل استفاده از استند می توان تقسیم بندی زیررا در نظر گرفت:

استند ایستاده

استند رومیزی یا پیشخوان

استند دیواری

انگیزه های تاسیس شرکت ایستا یعنی وجود تقاضا برای استند و در عین حال برخورداری از توانمندیهای لازم با علاقه زیاد مؤسس آن به طبیعت این کار تکمیل شد تا شاید اولین شرکتی باشد که در ایران در این زمینه خاص فعال است.

شرکت ایستا سازه اطلس فعالیت خود را از سال 1380 و به عنوان پیشرو در زمینه طراحی و ساخت انواع استند آغاز نموده است و علاوه بر بخش طراحی از وجود دستگاه های مختلف برای ساخت و فرم دهی در محل کارخانه واقع در شهریار نیز بهره مند می باشد. تهیه انواع استند های رومیزی، دیواری و ایستاده از متریالهای گوناگون نظیر ام دی اف، فلز، پلکسی گلاس و ... از فعالیت های این شرکت می باشد.

همچنین این شرکت افتخار همکاری با شرکت های بزرگی نظیر فومن شیمی، صنعتی بهشهر، نستله ایران، دینا (تولید کننده محصولات چی توز)، نیکپارس(تولید کننده محصولات یامی) و دهها شرکت معتبر دیگر را نیز داشته است.